T.C. DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI
TÜRK AKREDİTASYON KURUMU

Duyurular

28.06.2021  Duyurular
Sözleşmeli Bilişim Personeli Sözlü / Uygulamalı Sınava girmeye hak kazanan adayların listesi

T.C. DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI

TÜRK AKREDİTASYON KURUMU

 

Türk Akreditasyon Kurumunda istihdam edilmek üzere, 30.06.2021 tarihinde Türk Akreditasyon Kurumu, Mustafa Kemal Mahallesi 2125 inci Sokak No:1 Çankaya/Ankara adresinde yapılacak Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı sözlü/uygulamalı sınavına girmeye hak kazananların listesi aşağıda verilmiş olup uygulamalı sınav saat 10.00’da, sözlü sınav ise aynı tarih ve yerde saat 15.00’da yapılacaktır. 

Bu kapsamda,
 
  1. Sınava girecek adayların kimlik kontrolleri ve salona yerleştirme işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için sınavın başlamasından yarım saat önce Kurumumuzda hazır bulunmaları zorunludur.
  2. Sınav süresi 120 (yüzyirmi) dakikadır.
  3. Adaylar sınav süresinin ilk 30 dakikası tamamlanmadan önce ve son 15 dakikası içinde sınav salonundan dışarı çıkarılmaz.
  4. Başlama saatinden sonra sınava gecikmeli gelen aday eğer herhangi bir aday dışarı çıkmadıysa ilk yarım saat içerisinde sınava katılabilir. Herhangi bir adayın sınavı terk etmesi sonrasında geç gelen aday sınav salonuna alınmaz.
  5. Ayrıca sınav süresince adayın tuvalet vb. ihtiyaçlarını gidermek için sınav salonundan çıkmaları kesinlikle yasaktır. Sınav salonundan her ne sebeple olursa olsun dışarı çıkan bir aday tekrar sınav salonuna alınmayacaktır.
  6. Adayın sınava, çağrı cihazı, cep telefonu, telsiz, radyo vb. haberleşme araçlarıyla, cep bilgisayarı, saat fonksiyonu dışında fonksiyonu bulunan saat vb. her türlü bilgisayar özelliği bulunan cihazlarla, silah vb. teçhizatla girmeleri ve sınav süresince adayın, birbirleriyle konuşmaları, kopya çekmeleri veya çekilmesine yardımcı olmaları, birbirlerinden tükenmez kalem vb. şeyler alıp vermeleri, sınav salonunda sigara, pipo, puro vb. içmeleri, sözlük, sözlük görevi yapan yardımcı araçlar kullanmaları, başkalarını rahatsız edecek şekilde bir şeyler yiyip içmeleri, sınav düzenini bozacak davranışlarda bulunmaları sınav kurallarına aykırıdır.
  7. Sınav sonrasında aday kendilerine teslim edilen ekipmanları Sınav Sorumlusuna teslim etmek zorundadır.
 
 
Sözleşmeli Bilişim Personeli Sözlü/Uygulamalı Sınavına Girmeye Hak Kazananların Listesi
 
Aday Numarası
Adı Soyadı
4311    
Engin ÖZDEMİR
4312    
Dilay ŞAHAN
4331    
Beytullah ERDOĞAN
4343    
Sabri ÖZDEN
 

Not: Liste başvuru sırasına göre düzenlenmiştir.